Time Out İstanbul’un blogu. Şehir, eğlence ve kültürün takip platformu.
 
 
 

‘They call it chaos, we call it home’: perde arkası

12 Haziran 2012 15:00'de, Alışveriş kategorisinde yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı kasıp kavuran bu resmi görmüş olmanız kuvvetle muhtemel. Bu sevimli tasarımın arkasında ise Hazzopulo Pasajı müdavimlerinin yakından tanıdığı ufak ve şirin tasarım dükkanı Aponia var.

Aponia’nın bir ay kadar önce piyasaya sürdüğü İstanbul serisi epey bir rağbet görmüş. Kendi logosu ve ürünleri olan bu seri, tamamen Aponia tarafından tasarlanmış ve (etiketindeki From Aponia with love ibaresinden de anlaşılabileceği gibi) bir alt marka gibi konumlandırılmış. 

Aponia’nın İstanbul serisinin teması çoğu İstanbullu’nun şikayet ettiği fakat yine de vazgeçemediği şehre hakim kaos havası. Rahatsız etmesi gereken karmaşa hissinin insana kendini evinde hissettirir hale gelmiş olması fikri yeni değil evet, ama yeni olmasına da gerek yok. Uygulama güzel olduktan sonra…

Seride  tişörtler, sweat-shirt’ler, posterler, sticker’lar, anahtarlıklar var şimdilik. Bir de yakında çantalar gelecek.

İstanbul serisi dışında Aponia bildiğiniz gibi. İnsanı gülümseten ürünler, sevimli, sıcak tasarımlar, erkek-kadın tişörtler, ev eşyaları, aksesuarlar, oyuncaklar…

Aponia, (0212) 245 86 62. İstiklal Caddesi, Hazzopulo Pasajı 4/E.
Her gün 12.00-22.00 arası açık. 

 

Tags: , , ,

Şunlar da ilginizi çekebilir:

Kendi parfümünüzü kendiniz yapın
Takas kafası
Erken yılbaşı hediyesi: Selfestate Pop-Up Store
 
 
Time Out İstanbul’un blogu. Şehir, eğlence ve kültürün takip platformu.
Ajans Medya © 2013 Tüm hakları saklıdır.